Reference

Pani Iva

11.03.2019

Jak jsem hovořila s kolegy, tak byli všichni velmi překvapeni, jak přesně a do jakých detailů dokážete přes analýzu písma jít, a co vše jste jim odhalila. Některé věci, které nám tam doporučujete, tak mnohé z nás inspirovali k zamyšlení, jak vystoupit z kruhu a něco s nimi dělat.

Zuzka a Andrea

20.02.2019

Grafologický rozbor, který jsme obdržely byl vypracován velmi detailně, obsah byl jasný a srozumitelný. Osobní schůzku hodnotíme jako příjemnou až emotivní. Výsledkem je, že máme jasnou představu jakým směrem se v životě ubírat a dál se rozvíjet. Děkujeme.

Jarmila Horváthová je pro mě profesionál, který ke své práci pristupuje velmi zodpovědné a pečlivě. Jarmila je laskavá osoba, která do interpretace grafologickych výstupu zařazuje vse, co se naučila a hlavně srdce. Její grafologicky rozbor je pro mě cenným zdrojem poznání sebe samé. Děkuji ji za její práci. Kristýna Mášová

Pan Petr:

20.01.2019

Dobrý den paní Horváthová,upřímně jsem byl velmi potěšen nejen Vaším milým přístupem, ale také výsledkem, který odpovídal mé povaze a sklonům. Líbilo se mi, že výstup zahrnoval nejen kladné stránky osobnosti, ale také ty, které můžeme posouvat dopředu a tak se zlepšovat. Vše proběhlo v milé a příjemné atmosféře. Rozhodně doporučuji i ostatním.Mějte...

Paní Katka:

20.01.2019

Hezký den paní Horváthová,
Váš přístup je nenásilný, jemný a příjemný. Co se týká výstupu Vašeho rozboru - trefila jste se přesně a ve všech bodech (i když připouštím, že některá fakta jsem nechtěla napoprvé přijmout, protože v mojí hlavě byl jiný scénář. To ale nic nemění na tom, že Váš rozbor je přesný).
O přesnosti...